Czy warto zdecydować się na studia magisterskie? Szkoła wyższa w Pułtusku przychodzi z propozycją!

Uzyskałeś tytuł licencjata i pomimo wcześniej zaplanowanej ścieżki edukacyjnej masz wątpliwości, czy warto kontynuować naukę na studiach II stopnia? Jeśli wahasz się pomiędzy podjęciem zatrudnienia a zdobyciem dyplomu magistra, koniecznie sprawdź, jakie możliwości proponuje szkoła wyższa w Pułtusku.

Edukacja to inwestycja w karierę

Tym bardziej nie warto rezygnować z dalszej nauki. Studia zawsze są szansą na podniesienie kwalifikacji zawodowych, poszerzenie horyzontów i zbudowanie siatki kontaktów, niezbędnej dla dynamicznego rozwoju kariery. Pomimo tego, że wielu absolwentów studiów I stopnia, studia magisterskie uważa za mało przydatne, dla zdecydowanej większości pracodawców ważne jest, żeby pracownik, w dłuższej perspektywie uzupełnił zdobyte wcześniej wykształcenie. Rozpoczęcie studiów magisterskich to wyraźny sygnał, że pracownik (również potencjalny) konsekwentnie realizuje założone cele. Co więcej, podejmując dodatkową naukę, zdobywasz dodatkowe umiejętności, w tym także pożądane przez pracodawców kompetencje miękkie. Obawiasz się, że kolejne dwa lata, spędzone na nauce, zatrzymają Twoją karierę? Nie musi tak być – wystarczy, że skorzystasz z oferty szkoły wyższej w Pułtusku. 

Studia II stopnia dla każdego? Sprawdź, jak możesz studiować w szkole wyższej w Pułtusku!

Studia magisterskie to solidna dawka wartościowej wiedzy, większe szanse na rynku pracy i okazja do rozwoju pasji. Wbrew temu, co sądzą niektórzy, kolejne lata nauki nie muszą oznaczać wstrzymania kariery zawodowej. Owszem, możesz zdecydować się na studia II stopnia w systemie stacjonarnym, jeśli jednak chcesz osiągnąć sukces zawodowy możliwie szybko, zdecydowanie lepszym wyborem okażą się studia magisterskie w trybie online. Jakie zalety ma rozwiązanie, proponowane przez szkołę wyższą w Pułtusku?

Przede wszystkim, studia przez Internet pozwalają swobodnie łączyć życie prywatne i zawodowe z rozwojem edukacyjnym, oszczędzać czas i pieniądze i nie zatrzymują Cię w jednym miejscu. Nauka w systemie weekendowym odbywa się za pośrednictwem specjalnej platformy, a program może być realizowany z dowolnego miejsca. Takie rozwiązanie pozostaje bez wpływu na ewentualną karierę zawodową, nawet jeśli praca wymaga dużej mobilności i dyspozycyjności. Przed decyzją sprawdź dokładnie kierunki studiów w Pułtusku! Z pewnością będziesz bardzo zdziwiony ilością kierunków studiów wyższych w tej miejscowości.

1 Comment

Gość 24 sierpnia 2022 at 11:57

Warto, zdecydowanie!!!!!

Leave a Comment