Udana gra wstępna – co to znaczy?

Gdyby seks był zadaniem do wykonania, jego struktura wyglądałaby tak: gra wstępna, seks właściwy i finisz, czyli obopólny orgazm. Warto zadbać o to, aby podczas namiętnych chwil występowały wszystkie te elementy, gdyż są one ze sobą w zasadzie nierozerwalne. Erotyczne zabawki i inne gadżety z sex shopu pomogą Wam w osiągnięciu wspólnej satysfakcji. Sprawdź, czym jest gra wstępna i jakie akcesoria wybrać, by była jeszcze lepsza!

Czym jest gra wstępna?

To określenie używane jest chętnie nie tylko przez seksuologów, ale też przez same pary, ponieważ idealnie odzwierciedla istotę rzeczy. Gra wstępna to coś w rodzaju przygotowania ciał do aktu miłości i stworzenia klimatu, który będzie mu sprzyjał. Można do niej wykorzystać rozmaite gadżety erotyczne – sprawdzi się wszystko, na co macie ochotę. Pocałunki, pieszczoty, szeptane do ucha czułe słówka, striptiz – tak naprawdę nie ma reguły, jak powinna ona wyglądać. Ważne, aby powodowała uczucie przyjemnego podniecenia i chęci przejścia do „drugiego etapu”.

Jak rozpalić namiętność w łóżku przy pomocy gadżetów erotycznych?

Każda para ma nieco inny język miłości. U jednej do podniecenia dochodzi wskutek bliskich kontaktów fizycznych, a u innych konieczne jest zaaranżowanie odpowiedniej scenerii, czy nawet kreatywne zabawy z wykorzystaniem zabawek erotycznych. Pamiętaj, że seks to przede wszystkim wspaniała zabawa. Nie żałujcie sobie śmiechu i żartów, testujcie swoje reakcje na różne bodźce, aby sprawdzić, co daje wam największą rozkosz. Niech nie ogranicza was przy tym wyobraźnia – gadżety erotyczne w dobrych sklepach są naprawdę różnorodne i każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Czy zabawki erotyczne mogą pomóc w osiągnięciu satysfakcjonującego orgazmu?

Gdy problemem w łóżku jest szybki finał partnera, zanim kobieta zdąży się na dobre rozbudzić, przydatne mogą być zabawki erotyczne stworzone z myślą o stymulacji pochwy i łechtaczki. Delikatne drgania wibratora w połączeniu z jego odpowiednim kształtem umożliwiającym pobudzanie różnych stref erogennych pozwolą podniecić się i przygotować do stosunku – warto zacząć właśnie od takiej gry wstępnej. Tego rodzaju zabawa u wielu par ułatwia zsynchronizowanie orgazmów i dojście do wspólnego spełnienia.

Dlaczego powinniście dbać o udaną grę wstępną?

Seks w związku nie powinien być nudny ani mechaniczny – wówczas nie tylko nie sprawi satysfakcji, ale może być też źródłem frustracji, a nawet bólu. Udana gra wstępna wzbogacona gadżetami erotycznymi pomaga odpowiednio nawilżyć pochwę, a także wpływa na erekcję partnera. To bardzo ważny czas waszej bliskości, w którym możecie skupić się tylko na sobie i dawaniu drugiej osobie jak najwięcej przyjemności.

Zabawki erotyczne – wasz sposób na wstęp do prawdziwej zabawy!

Wspólne oglądanie w sex shopie online zabawek erotycznych może być również świetnym sposobem na grę wstępną. Rozpali waszą wyobraźnię i skieruje wasze myśli na odpowiednie tory. Wybierzcie gadżety erotyczne, złóżcie dyskretne zamówienie i nie zwlekajcie zbyt długo z ich wypróbowaniem w praktyce!

0 Comments

Leave a Comment