Pomysł na weekend dla dwojga oraz inspirująca terapia pary

To, jak ważne w życiu są relacje, wie chyba każdy. Szukamy w innych ludziach zrozumienia i bliskości, ale i pewności, że nie będziemy samotnie mierzyć się z codziennością. Miłość napawa nas optymizmem i sprawia, że smutek i rozgoryczenie bolą mniej, a marzenia wydają się łatwiejsze do spełnienia. Co jednak zrobić, kiedy w naszym związku pojawią się rutyna i zniecierpliwienie, a szara codzienność przysłoni wspólne potrzeby i pragnienia?

Jeśli brakuje wam bliskości w związku i czujecie, że oddalacie się od siebie, spróbujcie na moment zatrzymać się i spojrzeć na waszą relację z boku. Może wystarczy, że przez chwilę skupicie się tylko na sobie i znajdziecie szansę na świadome bycie razem? Dobrą okazją do takiego zatrzymania się w biegu jest weekend dla dwojga na Kaszubach połączony z inspirującym warsztatem dla par. Zapraszamy na niego do Gościńca Zagaje, gdzie na nowo odkryjecie wzajemne potrzeby i docenicie wspólnie spędzony czas.

Weekend bliskości par i detoks informacyjny w Gościńcu Zagaje

Bliskość w związku jest niezbędna do utrzymania zdrowej i dojrzałej relacji. Jeśli o nią nie dbamy, to skutecznie zatracamy emocjonalną więź, którą budowaliśmy przez długi czas. Niestety współczesny świat nie jest sprzymierzeńcem świadomych relacji międzyludzkich. Dlaczego? Ponieważ za dużo pracujemy, za dużo doświadczamy wyczerpujących emocji, za bardzo skupiamy się na innych, zapominając o sobie samych. A tych „za” jest więcej! W takich warunkach czułość w związku schodzi na drugi plan, a na czoło wysuwają się rutyna i schematy. Czy potraficie się z nich wyłamać i zadbać z uwagą o swoją miłość? Jak dbacie o równowagę między życiem zawodowym a osobistym? A może nie jesteście w stanie oddzielić jednego od drugiego? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco na choć jedno pytanie, to być może wasz związek potrzebuje regeneracji!

Bliskość potrzebuje uważności i nieustannego pielęgnowania relacji! Co powiecie na wspólny weekend dla dwojga na Kaszubach, z dala od zgiełku miasta, w oderwaniu od codziennych problemów, bez ciągłych powiadomień ze skrzynki mailowej i nękających telefonów? Zastanawiacie się, w jaki sposób połączenie świadomego wypoczynku w rytmie slow z elementami “krótkoterminowej terapii dla par” może wam pomóc? Przeczytajcie o Mentalnym Spa w Gościńcu Zagaje, wyjątkowym czasie bliskości tylko dla was, przeznaczonym na odkrywanie siebie nawzajem.

Weekend dla dwojga w Gościńcu Zagaje to terapia dla duszy i ciała

Weekend na Kaszubach w Gościńcu Zagaje w otoczeniu kojącej zieleni lasów i łąk możecie poświęcić nie tylko na odpoczynek. Czas spędzony nad jeziorem na Kaszubach to też świetna okazja do odnowy waszej relacji. Na co dzień jesteśmy zbyt zajęci własnymi sprawami, pracą i obowiązkami. Dlatego nie zastanawiamy się nad romantycznymi gestami względem partnera lub partnerki. Nie tylko mijamy się bez słowa w drzwiach, ale zapominamy też o wzajemnej trosce i uważności na problemy ukochanej osoby. Czy pamiętacie, kiedy wspólnie wypiliście poranną kawę bez pośpiechu? Kiedy zadbaliście o pielęgnowanie swojej bezpiecznej więzi bez telefonu w ręku? Czy potraficie rozmawiać o waszych złych doświadczeniach i emocjach bez stresu?

Podczas Mentalnego Spa dla par w Gościńcu Zagaje na Kaszubach nie tylko przypomnicie sobie, czym jest intymność i uważność w związku, lecz także zobaczycie, że weekendowy relaks nie musi być synonimem napięcia i nadrabiania domowych zaległości. Pamiętajcie, że wypielęgnowane mieszkanie będzie niczym, jeśli zamieszkają w nim złe emocje i sfrustrowani ludzie!

Relaksujący weekend dla par na Kaszubach

Podczas weekendu bliskości w Gościńcu Zagaje pokażemy wam sposoby na pobudzenie waszej kreatywności i świadome bycie razem.  W pełnym magii miejscu ukrytym wśród lasów i jezior na Kaszubach przypomnicie sobie, czym jest równowaga w życiu i jak dobrze jest obudzić się bez stresu i napięcia. A może podczas cichych rozmów przy kominku na nowo uda wam się odkryć pasje i potrzeby bliskiej wam osoby? Albo uświadomicie sobie dobre rytuały, które mogą być wyłącznie wasze? Pomogą wam w tym techniki relaksacyjne i miniwarsztaty prowadzone przez naszych znakomitych mentorów. Wyjątkowy weekend dla dwojga na Kaszubach to jedyna okazja do wzięcia udziału w warsztatach z psycholożką; to idealny moment na doświadczenie uzdrawiających duszę kąpieli leśnych. Pozwólcie sobie na celebrację miłości, wzmocnijcie swoje więzi i zbudujcie wspólne piękne wspomnienia.

Gościniec Zagaje to miejsce pełne dobrej energii i siły płynącej z natury. To, czy wykorzystacie ten naturalny dar, zależy tylko od was! Spróbujcie przełamać swoją rutynę i na nowo dać szansę swoim uczuciom. Więcej o weekendowych dla dwojga w Gościńcu Zagaje możecie przeczytać tutaj.

0 Comments

Leave a Comment